Dostepna również w Get it on Google Play
Ponad 20 000 miejsc wartych odwiedzenia! Masz ochotę na wycieczkę w głąb Ziemi? Szukasz pomysłu na wyjazd z dzieckiem? A może planujesz wakacje na dwóch kółkach. U nas na pewno znajdziesz miejsce, którego szukasz!

Inowrocław

Kryta pływalnia "Wodny Park"

Kryta pływalnia "Wodny Park" to największy basen w Inowrocławiu. Znajdziemy tutaj profesjonalną nieckę sportową o wymiarach 25 x 12,5 m, nieckę rekreacyjną dla dzieci o głębokości 30-50 cm z torami do nauki pływania i mini zjeżdżalnią. Jednak bez wątpienia największą atrakcją basenu jest duża zjeżdżalnia o długości 82 m. Oprócz tego znajdują się tutaj: dwa jacuzzi, kaskada do masażu karku, sztuczna rzekę, gejzer powietrzny, sauna, siłownia, solarium i sala sportowa. Obiekt jest w pełni przystosowany dla osób niepełnosprawnych (winda, pochylnia, podnośnik umożliwiający korzystanie z basenu).

Basen czynny: poniedziałek-piątek - 6.00-22.00 (8.00-15.00 udostępniony wyłącznie dla szkół), sobota, niedziela i święta: 10.00-22.00.

Zaproponował: inomaniak

Promocje w naszym sklepie

Miejsca w okolicy

Copyright © 2007 Polska Niezwykła
Wszystkie prawa zastrzeżone. Żadna część ani całość serwisu nie może być reprodukowana ani przetwarzana w sposób elektroniczny, mechaniczny, fotograficzny i inny. Nie może być użyta do innej publikacji oraz przechowywana w jakiejkolwiek bazie danych bez pisemnej zgody Administratora serwisu.
Znajdź nas na