Dostepna również w Get it on Google Play
Ponad 20 000 miejsc wartych odwiedzenia! Masz ochotę na wycieczkę w głąb Ziemi? Szukasz pomysłu na wyjazd z dzieckiem? A może planujesz wakacje na dwóch kółkach. U nas na pewno znajdziesz miejsce, którego szukasz!

Nowa Sól

Park Krasnala

Przesympatyczny park miejski, w którym można spotkać największego krasnala ogrodowego na świecie i wiele w klasycznych rozmiarach. Dzieci pobawić się mogą zwierzętami, w naturalnych rozmiarach, ze wszystkich kontynentów. Furorę robią krowy ucharakteryzowane na znane z historii postacie (wikinga, Kolumba, Hamleta) Wejść do prawdziwego domku na kurzej nóżce, poszukać się w labiryncie, stanąć oko w oko z 7m niedźwiedziem bądź zwyczajnie pokręcić się na karuzeli, porobić babki z piasku bądź skorzystać z huśtawki.

Zaproponował: theguru

Promocje w naszym sklepie

29,40 zł
19,95 zł
9,45 zł

Wskazówki

ma_ja_ poniedziałek, 28 kwietnia 2014, 23:03
i pewnie dosyć istotna informacja to wszytko za darmo. Co roku dochodzą nowe zwierzaki, nowe atrakcje min. jest park dinozaurów z ruchomym "rexem", mini zoo, można przejechać się na kucyku czy w kolejką między żyrafami i wodospadzikami:) są również kulki i dmuchańce.

Miejsca w okolicy

Copyright © 2007 Polska Niezwykła
Wszystkie prawa zastrzeżone. Żadna część ani całość serwisu nie może być reprodukowana ani przetwarzana w sposób elektroniczny, mechaniczny, fotograficzny i inny. Nie może być użyta do innej publikacji oraz przechowywana w jakiejkolwiek bazie danych bez pisemnej zgody Administratora serwisu.
Znajdź nas na