Dostepna również w Get it on Google Play
Ponad 20 000 miejsc wartych odwiedzenia! Masz ochotę na wycieczkę w głąb Ziemi? Szukasz pomysłu na wyjazd z dzieckiem? A może planujesz wakacje na dwóch kółkach. U nas na pewno znajdziesz miejsce, którego szukasz!

Nowa Sól

Park Krasnala

Przesympatyczny park miejski, w którym można spotkać największego krasnala ogrodowego na świecie i wiele w klasycznych rozmiarach. Dzieci pobawić się mogą zwierzętami, w naturalnych rozmiarach, ze wszystkich kontynentów. Furorę robią krowy ucharakteryzowane na znane z historii postacie (wikinga, Kolumba, Hamleta) Wejść do prawdziwego domku na kurzej nóżce, poszukać się w labiryncie, stanąć oko w oko z 7m niedźwiedziem bądź zwyczajnie pokręcić się na karuzeli, porobić babki z piasku bądź skorzystać z huśtawki.

Zaproponował: theguru

Promocje w naszym sklepie

pozna-plus-4 pozna plus 4
9,45 zł
pozna pozna
4,20 zł
pozna-plastik pozna plastik
19,95 zł

Miejsca w okolicy

Nowa Sól
Twój
Przewodnik
ZA DARMO!
Copyright © 2007 Polska Niezwykła
Wszystkie prawa zastrzeżone. Żadna część ani całość serwisu nie może być reprodukowana ani przetwarzana w sposób elektroniczny, mechaniczny, fotograficzny i inny. Nie może być użyta do innej publikacji oraz przechowywana w jakiejkolwiek bazie danych bez pisemnej zgody Administratora serwisu.
Znajdź nas na