Dostepna również w Get it on Google Play
Ponad 20 000 miejsc wartych odwiedzenia! Masz ochotę na wycieczkę w głąb Ziemi? Szukasz pomysłu na wyjazd z dzieckiem? A może planujesz wakacje na dwóch kółkach. U nas na pewno znajdziesz miejsce, którego szukasz!

Kruszwica

Mysia Wieża na ból głowy!

Któż nie zna legendy o złym Popielu i myszach. Będąc w Kruszwicy, koniecznie trzeba wejść po schodkach na Mysią Wieżę. A to z dwóch powodów. Po pierwsze, dla wspaniałego widoku na jezioro Gopło i Krajobrazowy Nadgoplański Park Tysiąclecia. Drugi powód to energetyczna moc tego miejsca stwierdzona przez radiestetów. Przypuszczają oni, że w Kruszwicy znajduje się czakram wspomagający moc jednego z siedmiu głównych czakramów ziemi - czakramu wawelskiego.

Według filozofii hinduskiej czakram to gruczoł ziemi - kamień o nieznanym pochodzeniu promieniujący pozytywną energią, która poprawia samopoczucie i łagodzi ból. Czy w Kruszwicy rzeczywiście jest czakram? Nie wiemy, ale wiele osób twierdzi, że w pobliżu Mysiej Wieży ustępowały im uporczywe bóle głowy i inne drobne dolegliwości. Więc może?

Promocje w naszym sklepie

Wskazówki

inomaniak środa, 14 marca 2012, 22:42
Mysia Wieża stanowi pozostałość po zamku wybudowanego przez króla Kazimierza Wielkiego w połowie XIV wieku.

Miejsca w okolicy

Copyright © 2007 Polska Niezwykła
Wszystkie prawa zastrzeżone. Żadna część ani całość serwisu nie może być reprodukowana ani przetwarzana w sposób elektroniczny, mechaniczny, fotograficzny i inny. Nie może być użyta do innej publikacji oraz przechowywana w jakiejkolwiek bazie danych bez pisemnej zgody Administratora serwisu.
Znajdź nas na