Dostepna również w Get it on Google Play
Ponad 20 000 miejsc wartych odwiedzenia! Masz ochotę na wycieczkę w głąb Ziemi? Szukasz pomysłu na wyjazd z dzieckiem? A może planujesz wakacje na dwóch kółkach. U nas na pewno znajdziesz miejsce, którego szukasz!
Atlasy Polska Niezwykla w naszym sklepie

Łeba

Oceanarium

W oceanarium powstałym w 2002 roku w Łebie, zobaczyć możemy różne gatunki zwierząt morskich - przede wszystkim przepiękne, różnokolorowe ryby raf koralowych. Z ciekawszych okazów spotkać tu możemy małego rekinka, mureny, krewetki i skrzydlice. W akwariach pływa kilkadziesiąt morskich stworzeń.

Oceanarium jest nieduże i bardziej wymagających podróżników może rozczarować. Należy jednak podkreślić że jest bardzo ładnie wystrojone i zadbane - poczuć możemy tu morski klimat. W nazwie Oceanarium niech nie zmyli was dopisek "Delfin House". Jak powiedziała Pani w kasie - jest to nazwa budynku w którym mieszczą się akwaria - delfinów tam nie spotkamy.

Bilety dla wszystkich w cenie 15zł (2013r.)
Adres: Kościuszki 95A (przeniesione z Kościuszki 80!)

Zaproponował: wojteczek

Opis uzupełnił: cychner 08-08-2013

Promocje w naszym sklepie

Wskazówki

Gość: henry sobota, 16 lipca 2011, 06:37
Za tę kase gra nie warta świeczki,kilka małych akwariów,pomieszczenie 6 na 3m,to jest kicha,lepiej co innego obejrzeć,albo iść na kebaba!!!!
Też tak uważam!!!! Stanowczo za drogo to oceanarium się ceni. W Parku Dinozaurów płaci się tyle samo za wejściówkę i cały dzień jest tam co robić!! A w oceanarium wystarczy 10 min żeby wszystko zobaczyć!!!!!! Przegięcie z tą ceną!! Nie polecam!!!! Za to Park Dinozaurów- super sprawa!!!

Miejsca w okolicy

Copyright © 2007 Polska Niezwykła
Wszystkie prawa zastrzeżone. Żadna część ani całość serwisu nie może być reprodukowana ani przetwarzana w sposób elektroniczny, mechaniczny, fotograficzny i inny. Nie może być użyta do innej publikacji oraz przechowywana w jakiejkolwiek bazie danych bez pisemnej zgody Administratora serwisu.
Znajdź nas na