Dostepna również w Get it on Google Play
Ponad 20 000 miejsc wartych odwiedzenia! Masz ochotę na wycieczkę w głąb Ziemi? Szukasz pomysłu na wyjazd z dzieckiem? A może planujesz wakacje na dwóch kółkach. U nas na pewno znajdziesz miejsce, którego szukasz!

Głogów Małopolski

Kościół pw. św. Józefa "na Niwie"

Parafia pw. św. Józefa w Niwie - dzielnicy Głogowa Małopolskiego - została erygowana w 2006 roku. Budowę świątyni parafialnej prowadziła parafia pw. Trójcy Świętej w Głogowie, do której należała wcześniej ta dzielnica. Budowniczym tej nowoczesnej świątyni był ks. kanonik Adam Samel, proboszcz i dziekan głogowski. W parafii posługę podjęły Siostry Felicjanki z Prowincji Krakowskiej. Przy kościele znajduje się parafialne przedszkole i działa Ruch Światło-Życie "Oaza". Teren wokół kościoła jest pięknie zagospodarowany, co świadczy o jego dobrym gospodarzu...

Zaproponował: sonia27

Miejsca w okolicy

Copyright © 2007 Polska Niezwykła
Wszystkie prawa zastrzeżone. Żadna część ani całość serwisu nie może być reprodukowana ani przetwarzana w sposób elektroniczny, mechaniczny, fotograficzny i inny. Nie może być użyta do innej publikacji oraz przechowywana w jakiejkolwiek bazie danych bez pisemnej zgody Administratora serwisu.
Znajdź nas na