Dostepna również w Get it on Google Play
Ponad 20 000 miejsc wartych odwiedzenia! Masz ochotę na wycieczkę w głąb Ziemi? Szukasz pomysłu na wyjazd z dzieckiem? A może planujesz wakacje na dwóch kółkach. U nas na pewno znajdziesz miejsce, którego szukasz!
Atlasy Polska Niezwykla w naszym sklepie

Elbląg

Nowa Holandia

Nowa Holandia to kompleks rekreacyjno - gastronomiczny znajdujący się przy południowej obwodnicy Elbląga, mniej więcej w połowie drogi pomiędzy zjazdem w stronę Malborka i drugim zjazdem w stronę Warszawy. Wejście na teren kompleksu jest bezpłatne, natomiast płatne jest korzystanie ze znajdujących się tam atrakcji. Na całość kompleksu składa się mała część gastronomiczna reprezentowana przez bar oraz karczmę rybną oraz dużo większa część rekreacyjna. Część ta składa się z mini zoo, placu zabaw, stajni, kilku wiat, w których można odpocząć oraz namiotu, w którym można zagrać w gry elektroniczne. Wszystko to jest ukryte wśród gęstej zieleni, na małych wysepkach, które oddzielają kanały wodne - prawie jak w Holandii (stąd nazwa). Po tych kanałach można pływać na łódkach, rowerkach i kajakach. Jest tu też mała scena muzyczna. Cały ten teren można również zarezerwować na organizację pikników lub dużych spotkań rodzinnych. Przed obiektem jest duży parking.

Zaproponował: chris_pu

Miejsca w okolicy

Copyright © 2007 Polska Niezwykła
Wszystkie prawa zastrzeżone. Żadna część ani całość serwisu nie może być reprodukowana ani przetwarzana w sposób elektroniczny, mechaniczny, fotograficzny i inny. Nie może być użyta do innej publikacji oraz przechowywana w jakiejkolwiek bazie danych bez pisemnej zgody Administratora serwisu.
Znajdź nas na