Dostepna również w Get it on Google Play
Ponad 20 000 miejsc wartych odwiedzenia! Masz ochotę na wycieczkę w głąb Ziemi? Szukasz pomysłu na wyjazd z dzieckiem? A może planujesz wakacje na dwóch kółkach. U nas na pewno znajdziesz miejsce, którego szukasz!

Kudowa-Zdrój

Muszla koncertowa

Parki Zdrojowe są nieodłączną częścią miejscowości uzdrowiskowych. Często znajdują się w nich muszle koncertowe, w których w okresach letnich odbywają się koncerty umilające pobyt kuracjuszom. Również Kudowa-Zdrój może poszczycić się takim obiektem. Muszle koncertowe powstawały na przełomie XIX i XX wieku. Było to popularne jak na owe czasy rozwiązanie, ponieważ półokrągłe sklepienie przypominające muszlę małży poprawiało akustykę sceny. Muszla w Kudowie-Zdroju jest murowanym obiektem krytym szpiczastym dachem.

Zaproponował: pablo

Promocje w naszym sklepie

Miejsca w okolicy

Copyright © 2007 Polska Niezwykła
Wszystkie prawa zastrzeżone. Żadna część ani całość serwisu nie może być reprodukowana ani przetwarzana w sposób elektroniczny, mechaniczny, fotograficzny i inny. Nie może być użyta do innej publikacji oraz przechowywana w jakiejkolwiek bazie danych bez pisemnej zgody Administratora serwisu.
Znajdź nas na